GRATULACJE !

13 stycznia o godzinie 10.00 dzieci z grupy „Smerfów” zaprezentowały na przeglądzie Widowisk Bożonarodzeniowych „Radlińskie Betlejki” w Domu Kultury w Radlinie widowisko pt. “Teatrzyk pudełkowy”- jasełka Bożonarodzeniowe. Prze 3 dni jury oceniało w przeglądzie 32 zgłoszone grupy.

Z olbrzymią radością przyjęliśmy dziś wiadomość o zdobyciu przez naszych przedszkolaków II miejsca w kategorii Przedszkola, w tymże przeglądzie. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w najbliższą niedzielę tj 18.01.2015r. o godz. 16.00 w Radlinie w Domu Kultury.
Naszym aktorom gratulujemy.

Ala Szymanowska

Program opracowały i przygotowały  dzieci do występu wychowawczynie grupy: Panie Ala i Gabrysia. Gratulacje i wyrazy uznania dla dzieci i Pań. Wielkie brawa!

Róża Bojda