Bal przebierańców

„W królestwie bajek” – pod takim hasłem dziś w przedszkolu  odbył się bal przebierańców.
Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, syrenki, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.
Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. W trakcie karnawałowych zabaw można było posilić się słodką przekąską i napić soczku lub wody mineralnej.
Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu pozytywnych przeżyć i radości.
Dodatkową atrakcją dla dzieci były upominki: skarbonki, świecące piłeczki, bańki mydlane, portfeliki, lokomotywy i breloczki laleczki oraz słodycze.
Koszt balu opłacony został ze składek na Radę Rodziców.

Róża Bojda

Więcej zdjęć wkrótce w GALERII.