Wizyta Św. Mikołaja w przedszkolu

Jadą, jadą sanie, księżyc złoty świeci.
Hej, jedzie w nich Mikołaj do wszyściutkich dzieci.

Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka Św. Mikołaja. Pomimo braku białego puchu, jak co roku w godzinach porannych przybył do Przedszkola Św. Mikołaj. Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały. Wcześniej nauczyły się wielu piosenek i wierszy, które  specjalnie dla Niego przygotowały. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Nawiązała się wymiana zdań. Każdy mógł z Mikołajem porozmawiać, przytulić się i pogłaskać po brodzie. Przedszkolaki obiecały Mikołajowi,  że będą się starały zachowywać grzecznie w domu i w przedszkolu. Mikołaj obdarował   dzieci  prezentami. Każde dziecko otrzymało paczkę ze słodyczami, puzzlami i książeczką edukacyjną do wypełnienia – dzieci starsze,  a maluszki z  kolorowanką. Mikołaj przyniósł też zabawki  dla całej grupy, którymi dzieci będą się bawić w przedszkolu.

Róża Bojda

Więcej zdjęć wkrótce w Galerii.