Konkurs plastyczny Telewizji TVT

Już po raz czwarty Telewizja TVT zorganizowała konkurs świąteczny pt: ”Poczuj świąteczną energię. Własnoręcznie zrób ozdobę no i czekaj na nagrodę”. Konkurs ten miał na celu przekonać, że magia świąt to także własnoręcznie zrobione ozdoby choinkowe. Do udziału w tym konkursie przystąpiły także nasze przedszkolaki z grup: Misie, Bajoskrzaty, Smerfy.
Na konkurs wpłynęło ponad 200 prac z całego okręgu a wśród nich zostało wybranych 20, które zostały wyróżnione. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w niedzielę 21 grudnia o godz. 19.00 na wodzisławskim rynku. Z przyjemnością informujemy, że pośród nagrodzonych prac  znalazła się praca naszego przedszkolaka Aleksandra Ferfeckiego z grupy „Smerfy”. Gratulujemy!

Ala Szymanowska

Prace konkursowe.