Przedszkolna Wigilia

W naszym przedszkolu corocznie organizujemy uroczystą Wigilijkę, która jest już tradycją. Tym razem odbyła się w piątek 19 grudnia. Brały w niej udział wszystkie przedszkolaki oraz pracownicy przedszkola.
W dalszej części uroczystości dzieci spożywały obiad wigilijny. Był barszcz czerwony i pyszna rybka z zasmażaną kapustą. Wszystkim ten wigilijny obiad bardzo smakował.
Wyjątkowość tego dnia podkreślał świąteczny wystrój przedszkola, biały obrus na stole, odświętny ubiór dzieci i  personelu oraz  dźwięk kolęd.

Dziękujemy Rodzicom za wzbogacenie naszej Wigilijki “słodkościami”.

Róża Bojda