Światowy Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25.11.2014r. nasze przedszkolaki po raz kolejny uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim ukochanym przyjacielem Misiem.
Dzisiejszą uroczystość uświetnił swoją obecnością – Kubuś Puchatek ze swoim przyjacielem Tygryskiem. Jak przystało na Urodziny – wszystkie przedszkolaki odśpiewały solenizantowi tradycyjne „Sto lat”. Przyjęcie urodzinowe było pełne zabaw, tańców i konkursów w których dzieci uczestniczyły razem ze swoimi Misiami. Nagrodą za świetną wspólną zabawę była pasowanie na przyjaciela Kubusia Puchatka dokonane przez Solenizanta i jego przyjaciela balonikiem oraz sesja zdjęciowa z Gośćmi. Oczywiście nie obyło się bez słodkiego poczęstunku – Misia Lubisia i Kubusiowego soczku.

Dorota Cios