Pożegnanie starszaków z grupy Smerfy.

“Tak niedawno żeśmy się spotkali
a już pożegnania nadszedł czas
tyle żeśmy ze sobą przeżywali,
a dziś już wspomnienia tylko  łączą nas ….”

 26 czerwca w grupie  “Smerfów” odbyła się uroczystość Pożegnania Starszaków. Udział w niej wzięły wszystkie dzieci z grupy, Rodzice  dzieci odchodzących do szkoły, Pani Dyrektor Przedszkola oraz nauczycielki pracujące w tej grupie – Ala i Jadzia.
Młodsi koledzy z grupy “Smerfów” przygotowali dla  swoich kolegów i koleżanki  niespodziankę w postaci  krótkiego programu artystycznego składającego się z wierszy, tańca, inscenizacji oraz piosenki.
Młodsi  życzyli “Starszakom” powodzenia w szkole, najlepszych ocen oraz wielu sukcesów. Następnie pani Ala wręczyła  upominki, które będą przypominać beztroskie lata przedszkolne, a były to: tablo ze zdjęciami dzieci uczęszczającymi do tej grupy oraz książka.
Następnie pani Dyrektor podziękowała Rodzicom za pomoc, zaangażowanie, życzliwość i wspaniałą współpracę.
Po części artystycznej był dla wszystkich “słodki poczęstunek”, a także ostatnie wspólne zabawy.

Było to bardzo wzruszające spotkanie, polało się wiele łez zarówno dzieci jak i rodziców.

Aleksandra Szymanowska