Wycieczka dla dzieci z grup Smerfy, Krasnalki, Pszczółki.

Szanowni Rodzice !

Planujemy wycieczkę rekreacyjną dla dzieci w dniu 10.06.2014r. tj we wtorek do Rodzinnego Parku Atrakcji w Rybniku Kamieniu. W programie zwiedzenie Dino Parku oraz Bajkowej Krainy. Zabawy na palcu zabaw i urządzeniach rekreacyjnych oraz korzystanie z atrakcji: kolejka Brzydkie Kaczątko, Łódź piracka, kolejka – kulig.

Koszt wycieczki: około 50zł

15 zł do każdego dziecka pokrywa Rada Rodziców z zebranych składek w tym częściowa opłata transportu, prowiant i napoje

35 zł dopłaca rodzic  w tym: koszt biletu wstępu w cenie 25 zł, dopłata do transportu 10zł

Rodzice zainteresowani wyjazdem swojego dziecka na wycieczkę proszeni są o pobranie od wychowawcy grupy Deklaracji zgody, wypełnienie jej i złożenie w terminie do 30.05.2014r. /piątek/.

Róża Bojda