Zajęcia w klubie Fitness – FitOlka

 W dniu 13.03.2014r przedszkolaki z grupy „Smerfów” wybrały się wraz ze swymi paniami do mieszczącego się na osiedlu Piastów Fitness Klubu „FITOLKA”. Na miejscu w drzwiach czekała na  nas miła pani Ola która zaprosiła nas do środka, pomogła nam się rozebrać a następnie zaprosiła  na  salę gdzie czekał na nas instruktor – pan Tomek. Tutaj dzieci  miały  możliwość wzięcia udziału w różnego rodzaju zabawach -”Kto lubi”, „Figurka”, „Odszukaj piłkę w kolorze” oraz pokazowym treningu przeprowadzonym przez instruktora. Na koniec pani Ola  nauczyła nas prostych ruchów tańca .
Prawdziwą atrakcją było otrzymanie piłeczek- tzw.”Zosiek” oraz medali za aktywny udział w ćwiczeniach i zabawach.
Dzieci z prawdziwym zaciekawieniem i entuzjazmem uczestniczyły w zaproponowanych zajęciach. Szczęśliwe wróciły do przedszkola.

Ala Szymanowska