“O kocie w butach przy wesołych nutach”

 28 lutego 2014 dzieci z grup “Smerfów”, “Pszczółek” i “Krasnalków” wraz z wychowawczyniami  wybrały się do Wodzisławskiego Centrum Kultury na musical pt. “O Kocie w butach przy wesołych nutach” przygotowanym  przez Teatr Moich Marzeń z Chorzowa.
Dzieci miały okazję poznać przygody najmłodszego syna młynarza – Adama, który otrzymał w spadku po zmarłym ojcu czarnego kota. Wspólnie poznają miłość młynarczyka – królewnę Lenę, walczą o jej serce z bogatym Księciuniem i dzielnie stawiają czoła złemu czarnoksiężnikowi Buranowi.
Dzieciom przedstawienie to bardzo się podobało a szczególnie piękna dekoracja, muzyka – żywa  skoczna, wspólne z  młynarczykiem czarowanie no i  oczywiście  efekty specjalne – a wiec znajdowanie  wyczarowanych worków z ubraniami dla kota.

Aleksandra Szymanowska