WAŻNE INFORMACJE

20 lutego na występy do WCK dzieci pojadą autobusem pod opieką wychowawczyń.Prosimy, żeby NIE ODBIERAĆ dzieci które są krócej w przedszkolu np. do 13.00, 14.00 – One jadą razem z grupą na występ.

Od 14.00 na czas występów przedszkole będzie zamknięte, ponieważ wszyscy będziemy w WCK.

PROŚBA do rodziców po występie:

Dotyczy GRUP: Smerfy, Krasnalki, Pszczółki

Prosimy by jeden rodzic np. mama – przyszedł na salę klubową i pomógł przebrać swoje dziecko.

Dotyczy GRUPY: Bajoskrzaty

W przebieraniu pomogą nam mamy, które zgłosiły się do pomocy. Pozostałych rodziców proszę o cierpliwe czekanie (dzieci przebierają się w dwóch niedużych garderobach i większa ilość mam nie zmieści się). Czas przebierania ok 15 minut.

Przebrane dzieci będą wydawane Rodzicom – grupa dzieci z paniami podejdzie na korytarz obok sali lustrzanej.

Bardzo prosimy o zachowanie cierpliwości  ze względu na bezpieczeństwo dzieci.

W razie pytań proszę o kontakt.

Róża Bojda