REKRUTACJA na nowy rok szkolny 2014 / 2015

Rekrutacja odbywa się na wolne miejsca w przedszkolu.

• Wydawanie dokumentów: od 24 do 28 lutego 2014 deklaracje o kontynuacji wychowania przedszkolnego, wnioski o przyjęcie kandydata od 24 lutego do czasu trwania rekrutacji

• DZIECI JUŻ UCZĘSZCZAJĄCE DO PRZEDSZKOLA – rodzice pobierają i wypełniają DEKLARACJĘ o kontynuacji edukacji przedszkolnej w naszym przedszkolu.

•  Składanie DEKLARACJI  od 24.02. – 28.02.2014r.

• Składanie WNIOSKÓWod godz. 8.00 w dniu 03 marca 2014r.  do godziny 16.00 w dniu 17 marca 2014r.

Dokumenty należy składać w kancelarii przedszkola. Osobami upoważnionymi do odbioru dokumentów są: dyrektor placówki i Pani Dorota Cios.

Dokumenty do pobrania:

DEKLARACJA RODZICÓW

wniosek o przyjęcie

Dotyczy wniosku o przyjęcie kandydata

do przedszkola –  należy wypełnić  tylko pierwszą

stronę.

Róża Bojda