“Pszczółki” w bibliotece.

 17 stycznia br tuż przed rozpoczynającymi się feriami nasze Pszczółki odwiedziły osiedlową bibliotekę. Już po raz trzeci w tym roku szkolnym miały okazję wysłuchać głośnego czytania Pani Izy.

Bibliotekarka zawsze sama dobiera bajki i opowiadania tak, aby podobały się one przedszkolakom. Tym razem dzieci wysłuchały niezwykłych przygód Koziołka Matołka. Podczas gdy pani czytała treść książeczki, dzieci śledziły przygody Koziołka oglądając obrazki. Taka forma prezentacji spowodowała, iż dzieci były bardziej niż zwykle skupione na słuchaniu.

Po powrocie do przedszkola Pszczółki wypowiadały się na temat wysłuchanej opowieści a następnie rysowały wybrane przygody Koziołka Matołka.

Na kolejne spotkanie z książką w bibliotece jesteśmy umówieni 14 marca 2014r.

Gabriela Krygier-Kuchcińska