Ostatni dzień ferii, a my nadal świetnie się bawimy !

W przedszkolu na co dzień, korzystamy z różnych form ekspresji ruchowej.

Dzisiejszego dnia, wybraliśmy się w niebezpieczną podróż – tropem niedźwiadka. Przedzieraliśmy się przez wysokie trawy, musieliśmy przepłynąć rzekę: żabką, kraulem, na grzbiecie itp.Wchodziliśmy na wysokie drzewo, schodziliśmy z niego, płynęliśmy łódką itd. Na zakończenie okazało się, że to nie MY tropiliśmy niedźwiadka, tylko niedźwiadek NAS.

Po wspaniałej zabawie raźno wybraliśmy się na spacer. W ogrodzie przedszkolnym chodziliśmy po pani śladach – nie było to zadanie proste. Próbowaliśmy lepić kulki ze śniegu, a dziewczynki wykonały pięknego, małego bałwanka. Czas tak szybko minął i niestety, musieliśmy wracać do przedszkola na pyszny obiadek.

Katarzyna Kocerba