“Bal w przedszkolu dzisiaj…”

Zaczniemy rok balem! Balem przebierańców!
Zarządził król znany z sympatii do tańców.
Wielki ruch się zaczął w szatniach, garderobach, Mówi się o krojach, dodatkach, ozdobach. Każdy stroju szuka, jak skarbu cennego, by na bal przyodziać coś niebanalnego…”

Na balu w Przedszkolu, który odbył się dnia 9.01.2014r. pojawiły się wspaniałe postacie: księżniczki i królewny, piraci, dobre wróżki. Spotkać można było również Batmana, Spidermana, Rycerza czy Zorro i wiele innych wspaniałych postaci.
Dzieci bawiły się doskonale przy muzyce, tańczyły, śpiewały, chętnie uczestniczyły w konkursach i zdobywały nagrody. Bal poprowadził wspaniały wodzirej. Na balu była również kawiarenka ze słodyczami i napojami, z której nasi „balowicze” chętnie korzystali.

Każde dziecko otrzymało upominki: korale lub breloczki laleczki były dla dziewczynek oraz samochody dla chłopców. Każde dziecko otrzymało również słodycze: czekoladki, batoniki, cukierki. A wszystko zostało uwiecznione na fotografiach.

Dzieci z pewnością długo będą wspominać ten bal.

Róża Bojda

Więcej zdjęć  w  GALERII.