Wizyta Mikołaja

 6 grudnia – jak dobrze wiecie

   Święty Mikołaj wędruje po świecie

   Dźwiga swój worek niezmordowanie

   I każde dziecko prezent dostanie.

 Dzień 6 grudnia to dzień szczególny dla dzieci, właśnie w tym dniu wszystkie dzieci czekają na Świętego Mikołaja. Już od samego rana w  Naszym Przedszkolu słychać było piosenki o Mikołaju  oraz rozmowy między dziećmi: Ciekawe czy Mikołaj do nas dzisiaj przyjedzie? I przyjechał.

Co więcej nie miał ani jednej rózgi, tylko same piękne prezenty. Święty Mikołaj przyniósł ze sobą duże worki z prezentami dla każdej grupy w których były samochody, puzzle, gry dydaktyczne, klocki lego, układanki, bajki z płytami CD itp. Zanim jednak rozdał je dzieciom, porozmawiał z Nimi trochę, spytał czy były grzeczne i poprosił by zaśpiewały dla Niego piosenkę. Każde dziecko odważnie podchodziło do Wesołego Brodacza i zabierało upominek. Chętni mogli nawet usiąść Mikołajowi na kolana i zrobić sobie zdjęcie. Dzieci były bardzo ucieszone, a ich buzie uśmiechnięte. Mikołaj  także obdarował dzieci czekoladowymi lizakami, które dzieci zjadły w przedszkolu.

Przedszkolaki serdecznie podziękowały Mikołajowi za otrzymane prezenty, pożegnały Go i poprosiły, by przybył do Nich za rok.

 Róża Bojda

Więcej zdjęć w galerii. ZAPRASZAMY.