Jasełka dzieci z grup “Bajoskrzaty”, “Smerfy”

 Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia dzieci z grup „Bajoskrzaty i „Smerfy” zabrały rodziców w podróż w czasie do Betlejem. Przedszkolaki w przedstawieniu przybliżyły historię narodzin Pana Jezusa.

Dzieci wcieliły się w role aniołków, owieczek, pasterzy, Trzech Króli, Świętej Rodziny. Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje dzieci, bożonarodzeniowa dekoracja sali – stajenka z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem i w tle brzmiące kolędy. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.

Licznie zgromadzeni goście: rodzice, rodzeństwo, dziadkowie po zakończonym występie nagrodzili małych aktorów gromkimi brawami. Występ był naprawdę bardzo udany. Były świąteczne życzenia, nie zabrakło również poczęstunku w naszej kawiarence.

Na kiermaszu świątecznym można było zakupić aniołki z masy solnej, piernikowe ludziki, choineczki, ciasteczka świąteczne zrobione przez naszych wychowanków.

Nad jasełkami czuwały wychowawczynie Panie: Basia, Jadzia, Ala.

Róża Bojda

Zapraszamy do Galerii.