Światowy Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu

W dniu 25.11.2013r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem.

Uroczysty dzień rozpoczął się od przywitania i przedstawienia swoich kochanych pluszaków. Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy z misiem, konkursy, zagadki, quizy, które poprowadził zaproszony przez Panią Dyrektor klaun Dyzio.

 Po konkursach przedszkolaki wspólnie bawiły się i tańczyły w dyskotece „Pluszowego Misia”.

Na zakończenie wszystkie dzieci zostały obdarowane balonikami w kształcie różnych zwierzątek z którymi potem pozowały do zdjęć grupowych Wychodząc do domu każdy starszy przedszkolak zabrał misia lubisia i misie żelki haribo, młodsze dzieci zjadły w przedszkolu.

W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki, małe i duże, białe i brązowe i wspólne będziemy się bawić.

Gabriela Krygier – Kuchcińska