Wycieczka do parku

15.10.2013 r. dzieci z grupy „Smerfy” korzystając ze słonecznej pogody udały się na wycieczkę do Parku Miejskiego. Spacerując parkowymi alejkami przedszkolaki podziwiały piękno przyrody, obserwowały zmiany zachodzące w przyrodzie, zbierały „jesienne skarby”- liście, kasztany, żołędzie oraz noski klonowe. Malownicze dęby, brzozy, klony i kasztanowce zachwyciły dzieci swoimi barwami. Pobyt w parku był także okazją do  różnorodnych zabaw – „Smerfy” bawiły się w „chowanego” kryjąc się za drzewami, „tańczyły” z liśćmi jesienny taniec podrzucając je i robiąc z nich kolorowe bukiety. Po przyjemnej lekcji przyrody dzieci z radością pobiegły na plac zabaw. Jak zwykle zabawy na zjeżdżalni, huśtawkach i karuzeli dostarczyły naszym wychowankom dużo radości.

Jadwiga Matuszek