Udział w spektaklu teatralnym w WCK

W piękny, jesienny dzień, wybraliśmy się do WCK na spektakl pt. „ Bajka o dwóch królestwach” w wykonaniu Teatru dziecięcego „Szydełko”. Reżyserką spektaklu była Dorota Krawczyk. Scenografia został przygotowana przez: A. Wilkus i A Grzesik: kostiumy: J. Pławna, K. Redka ; światło: J. Bularz.

 Dzieci zostały przeniesione w świat wyobraźni i fantazji. Przekonały się oglądając spektakl, iż wzajemna niechęć i kłótnie nic dobrego nie przynoszą. Najlepiej jest żyć w zgodzie i razem, wspólnie mile spędzać czas .

Bardzo ciekawa choreografia, scenografia oraz muzyka a przy tym wspaniała gra świateł i oczywiście dobra gra młodych aktorów – dopełniły całości oraz doskonale współgrały z wydarzeniami, które rozgrywały się na scenie.

Dzieciom spektakl bardzo się podobał, szkoda tylko, że trwał tak krótko.

Katarzyna Kocerba