Witamy w Przedszkolu

Witamy wszystkich Przedszkolaków oraz Rodziców w nowym roku przedszkolnym 2013/2014.

Chcemy, by wspólna zabawa sprawiała im sporo radości i była początkiem wielkich przyjaźni. Z uśmiechem powitaliśmy w przedszkolu nowe koleżanki i nowych kolegów. Są jeszcze trochę zagubieni. Niepokoje i obawy, typowe w takiej sytuacji mieszają się z niepohamowaną ciekawością nowego miejsca.

Pierwsze dni są dla nich okazją do poznania pań, kolorowych sal i nowych dzieci. Choć czasem pojawiają się łzy wynikające z rozłąki z rodzicami, to trudne chwile na pewno szybko miną. Wspólnie z rodzicami pomóżmy im się zaaklimatyzować, by przedszkole stało się drugim bardzo ważnym i lubianym miejscem w ich życiu.

Wszystkim przedszkolakom, tym nowym jeszcze trochę przestraszonym i  tym bardziej doświadczonym, życzymy radości i wielu sukcesów.

Na osłodę COŚ SŁODKIEGO:))

Róża Bojda