Ważne informacje związane z wyjazdem dzieci na wycieczkę do Toszka

Prosimy by w poniedziałek 10.06.2013r. tj w dniu wycieczki do Toszka dzieci przyszły do przedszkola  najpóźniej do godz. 8.00.

O godz. 8.15 będzie śniadanie, potem czynności związane z wyjazdem – sprawdzenie obecności i przypomnienie zasad bhp na wycieczce i w czasie jazdy autobusem.

O godz. 8.45 wychodzimy na przystanek obok SP10. Wyjazd o godz. 9.00.

Powrót do przedszkola ok. godz. 15.00. Po przyjeździe dzieci zjedzą zupę. Dlatego prosimy odbierać dzieci nie wcześniej jak o 15.30.

Na wycieczce każde dziecko otrzyma: bułkę z serem do krojenia, drożdżówkę, banan, wafelek, napoje bez ograniczeń – soczki i woda mineralna.

Prosimy podać dzieciom, które cierpią na chorobę lokomocyjną odpowiednie środki.

Prośba: jeśli będzie pochmurno,  proszę dać dzieciom pelerynki przeciwdeszczowe.  Impreza odbywa się pod dachem więc nie ma konieczności jej odwoływania, a ochrona przed deszczem potrzebna jest tylko podczas  przejścia do  autokaru.

Róża Bojda