Rodzinny festyn

 Wspaniały festyn w Przedszkolu Publicznym nr 18 w Wodzisławiu Ślaskim który odbył się 23-05-2013 mimo niesprzyjającej aury – zachmurzone niebo, siła naszych poczynań była na tyle silna że przezwyciężyliśmy siły natury, wyszło chwilowo słoneczko i frekwencja dopisała. Dziękujemy za przybycie Prezydenta Kiecy i organizatorom, a przede wszystkim sponsorom i ukochanym Nauczycielom i Rodzicom, bez których to wszystko by się nie udało. Przedszkolaki dały wzruszający występ Smerfów, Żabek, Pszczółek, Kowbojów, Krasnalków mamy miały w oczach łzy – było wiele wzruszeń. Prócz tego na festynie oferowano wspaniałe swojskie ciasta
pieczone przez mamy i babcie, boska pieczona kiełbaska z grila, zabawy na wolnym powietrzu dla naszych małych milusińskich przedszkolaków, loterie fantowe, kącik piękności, malowanie twarzy, kącik fryzur czy malowania paznokci, niesamowite konkursy – plener malarski, konkurs taneczny, pokaz ćwiczeń, anielskie głosy zaproszonego chóru, i  losowanie nagród i szczęśliwego kawałka tortu z niespodzianką.

Mirosława Szopa mama Kacperka z grupy Plastusie

Więcej zdjęć już wkrótce w galerii.