Głośne czytanie w wykonaniu UTW

“Bez względu na to ile masz zajęć, najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla przyszłości swego dziecka, oprócz okazywania mu miłości przez przytulanie, jest codzienne głośne czytanie oraz radykalne ograniczenie telewizji”.

Jim Trelease

W miesiącu maju dzieci z grupy „Pszczółek” odwiedziły studentki Wodzisławskiego Uniwersytetu III Wieku, które wzięły udział w akcji głośnego czytania. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały przygód „Nila Paluszka” oraz przygód „Guliwera”. To była pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta członków UTW w naszym przedszkolu podczas której ciekawie prowadzone zajęcia spotkały się z nieskrywaną sympatią przedszkolaków. Na pożegnanie „Pszczółki” obdarowywały Panie własnoręcznie zrobionymi laurkami.

Klaudia Sieniawska