Wizyta w SP nr 10

W piątek 19 kwietnia dzieci z grupy 4-5 latków odwiedziły klasę I b w Szkole Podstawowej nr 10 w Wodzisławiu Śl. Panie rozpoznały wśród pierwszoklasistów swoich dawnych podopiecznych, którzy edukację kontynuują w szkole podstawowej. Przedszkolaki z ogromnym zaciekawieniem oglądały książki, zeszyty, piórniki i tornistry swoich starszych kolegów oraz z uwagą przysłuchiwali się opowieścią pani jak wygląda życie ucznia w szkole, jakie mają przywileje i obowiązki. Podczas wizyty w szkole dzieci miały okazję zobaczyć jadalnię, salę komputerową, świetlicę, salę gimnastyczną oraz bibliotekę. Wizyta w szkole jest miło wspominana i z pewnością spowoduje, że 1 września przedszkolaki z uśmiechem na twarzy pójdą do szkoły.

Klaudia Sieniawska