Urodziny Misia

W poniedziałek 26 listopada w naszym przedszkolu odbyły się obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia.
Tego dnia  dzieci  bawiły się ulubionymi misiami. Były: tańce, śpiew piosenek o  misiach, zabawy z misiami, rysowanie misiów. Były  smakołyki misia – czyli Misie Lubisie oraz  Misiowy soczek. Każde dziecko otrzymało breloczek z misiem. Następnie na  zaproszenie dyrekcji do przedszkola przybyli: Różowy  Miś z pomocnikiem, którzy zorganizowali dla wszystkich  Misiowy Quiz Muzyczny. Zabaw i konkursów było wiele miedzy innymi : “Jaka to melodia?” “Ćwicz jak miś”, “Stary niedźwiedź.”  Dzień ten wypełniony był śmiechem i radością i zapewne na długo zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom spotkania.
Ala Szymanowska