Głosowanie na IMIĘ dla naszego przedszkola

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaproponowały imię dla naszego przedszkola. Pomysłowość, oryginalność, różnorodność to słowa którymi można określić propozycje.Nazwy oddawały specyfikę przedszkola i były merytorycznie uzasadnione. Propozycje to: KAMELEON, BAŃKA MYDLANA, SŁONECZNA GĄSIENICZKA, WESOŁA PSZCZÓŁKA, TĘCZOWY DOM, MYSZKA MINNIE, BAJTLE, KUBUŚ PCHATEK, TROSKLIWE MISIE, BAJKOWE PRZEDSZKOLE, PROMYCZEK, MALI ODKRYWCY.

W związku z tym Komisja nie potrafiła dokonać wyboru tej jednej nazwy, która będzie imieniem dla przedszkola, zdania poszczególnych członków były zróżnicowane. Wyłoniono trzy propozycje:

1. „Bajkowe Przedszkole”

Uzasadnienie:

Przedszkole do którego uczęszczałam kojarzy mi się z wystawianymi corocznie przedstawieniami dla dziadków, rodziców, przygotowania do tych występów oraz same przedstawienia sprawiały mi wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Stąd myślę, że taka nazwa dla tego przedszkola będzie pasowała.

2. „Promyczek”

Uzasadnienie:

– Przedszkole to miejsce gdzie zawsze świeci słoneczko a jego promyczki ogrzewają dziecięce serduszka.

– Kojarzy się ze słonecznym, radosnym okresem dzieciństwa

– Dzieci są jak promienie słońca, które przynoszą radość, ogrzewają świat i są nadzieją na przyszłość.

3. „Mali odkrywcy”

Uzasadnienie:

Uważam, że to w przedszkolu „mały człowiek” odkrywa tajemnice świata, zdobywa wiedzę i umiejętności, zawiera nowe przyjaźnie i uczy się samodzielności. To jedno z tych miejsc w którym dziecko otrzyma cenne wskazówki i wsparcie podczas „odkrywania świata”. To w przedszkolu „Mali odkrywcy” poznają samych siebie i otaczający ich świat.

****************************************************

Decyzją Przewodniczącej Komisji – dyrektora PP 18 R.Bojda, przy akceptacji pozostałych członków Komisji nazwę dla Publicznego Przedszkola nr 18 wybierzemy w drodze głosowania całej społeczność przedszkola: rodziców z dziećmi, nauczycieli, pracowników.

Prosimy o oddanie głosu na jedną z nazw, która Waszym zdaniem będzie najbardziej odpowiednia dla naszej placówki.

Głosowanie odbędzie się w dniach: 30 – 31.10.2012r. Karty do głosowania do pobrania w grupie dzieci.

Skrzynka do której należy wrzucić „Kartę do głosowania” będzie wyłożona w szatni.