Bal przebierańców.

23.01.2012r. w Przedszkolu pojawili się supermeni, policjanci, księżniczki, motylki, królewny, elfy i jeszcze wiele bajkowych postaci, a to wszystko za sprawą Karnawałowego Balu Przebierańców. W tym roku pod hasłem “W bajkowej krainie”.

Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój. Po śniadaniu wszyscy gotowi do zabawy, rozpoczęli bal. Był on nie tylko okazją do zabawy, ale i integracji grup. Były tańce w parach, w kole oraz wężyki. Podczas trwania balu tańczyliśmy przy popularnych melodiach z różnych stron świata, które królują na dyskotekach oraz przy piosenkach dziecięcych. Bawiono się wesoło podczas konkursów tj. konkurs z piłką, uwaga rekin, mam chusteczkę. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską – mleczną kanapką i napić się soku.

Dla dzieci przygotowano także słodkie niespodzianki: kinder bueno, wafelki princ polo, lizaczki, cukierki, mandarynki oraz fanty: resoraki, portfeliki i kotki maskotki.

Zabawa była naprawdę wspaniała.

Więcej zdjęć wkrótce w Galerii.