Odwiedziny Św. Mikołaja.

6 grudnia to dzień wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Dzieje się tak za sprawą gościa w długim czerwonym płaszczu z białą brodą o imieniu Mikołaj. Nasze przedszkole Mikołaj odwiedził już w godzinach porannych i odwiedził dzieci z wszystkich grup przedszkolnych oraz naszych młodszych kolegów z żłobku. To były bardzo miłe spotkania, podczas których dzieci rozmawiały z Mikołajem. Także przygotowały dla gościa niespodzianki takie jak tańce, piosenki a nawet … kokardki we włosach (dziewczynki z grupy 4,5-latki).

Mikołaj wzruszony takim przyjęciem przez dzieci obdarował Je paczkami. W paczkach znajdowały się słodycze: malinki żelki, batonik, prince polo, zestaw czekoladowy z Mikołajem, baton milky way, Petitki Lubisie, guma rozpuszczalna Maoam, soczek w kartoniku, kalendarz adwentowy, lizak czekoladowy bałwanek, Kinder Bueno, lizak, czekolada. Oprócz słodyczy w paczkach były upominki: książka z serii Zapytaj Misia dla każdego dziecka, dla chłopców samochodzik a dla dziewczynek brelok z laleczką.

Wartość paczki w przeliczeniu na 1 dziecko wyniosła: 30,44zł. Koszt został pokryty ze składek na rzecz Rady Rodziców oraz ze  środków pozyskanych od sponsora.

Przy tej okazji pragniemy serdecznie PODZIĘKOWAĆ Firmie CAPEK sp z o.o za  przekazane środki finansowe w wysokości 500zł, które przeznaczono na zakup słodyczy.