Jesienne prezentacje dla rodziców – grupa 4,5-latki

1 grudnia  w godzinach popołudniowych dzieci z grupy   4-5 latków zaprosiły swoich rodziców na  program artystyczny pt. „Żegnamy się już z jesienią”. Dzieci zaprezentowały poznane w przedszkolu piosenki, wiersze oraz zabawy ruchowe o tematyce jesiennej. Dzieci wykonały  między innymi piosenki: „Spacer po dywanie”,”Wiewióreczko – sąsiadeczko”  zabawy  śpiewno-ruchowe:„  Kasztanki”, „Jesienią  jesienią”, „Jeżyk” oraz  zaprezentowały inscenizację pt.„ Pani Jesień” oraz wiersze  o tematyce  jesiennej.
Nasze występy  bardzo się rodzicom podobały. Dzieci odchodziły do domów uśmiechnięte i zadowolone a rodzice pełni podziwu dla swych dzieci a także dla nas.
Jeszcze nie raz będziemy mieli okazję spotkać się z rodzicami i zaprezentować to, czego dzieci nauczyły się w przedszkolu .

Aleksandra Szymanowska