Wizyta Mc Ronalda w przedszkolu.

Do naszego przedszkola po raz kolejny zawitał uroczy i bardzo mądry klaun – Ronald Mc Donald. Tym razem w sposób przystępny a jednocześnie humorystyczny, przekazał dzieciom wiedzę na temat zasad bezpiecznego poruszania się po drodze. Pokazał dzieciom w jaki sposób można sprawić,iż jesteśmy widoczni podczas poruszania się poboczem czy chodnikiem (opaski fluorescencyjne).Przypomniał o konieczności zapinania pasów podczas jazdy autem. Wyczarował z balonów pieska,rakietę, kask. Obdarował dzieci drobnymi prezentami: naklejkami i zakładkami do książek.
Ponad godzinę dzieci bawiąc się radośnie – z zapałem utrwalały bądź przyswajały nowe wiadomości. Na zakończenie pożegnały Mc Ronalda gromkimi brawami dziękując za wspaniały występ.

Katarzyna Kocerba

Na spotkanie z Mc Ronaldem zaprosiliśmy starsze dzieci ze żłobka, bardzo im się podobało.

Dziękujemy mamie Kingi z grupy 5-latków za  pomoc w zorganizowaniu spotkania.

Więcej zdjęć znajdziecie a Galerii.