Sąsiedzka wizyta.

Przedszkolaki z grupy 3-4 latków odwiedziły młodszych kolegów i koleżanki z miejskiego żłobka, który powstał niespełna miesiąc temu, a mieści się w budynku naszego przedszkola. Od czasu rozpoczęcia działalności żłobek budzi zainteresowanie przedszkolaków. Stąd zrodził się pomysł na wizytę i wspólną zabawę. Wizyta okazała się dobrym pomysłem, gdyż maluchy niemal od razu polubiły starszych kolegów i koleżanki bawiąc się wspólnie. Najlepsza zabawa to był tor przeszkód – powiedział 3-letni Igor. A dziewczynki bawiły się tylko lalkami – dodał. Wspólne zabawy maluszków z przedszkolakami będą kontynuowane, gdyż dzieci przypadły sobie do gustu i z uśmiechem na twarzy wspominają sąsiedzką wizytę.

Z wizytą do żłobka  w kolejne dni udały się dzieci z pozostałych grup: 4,5-latki, 5-latki oraz 5,6-latki.

Klaudia Sieniawska