XIV Sportowa Olimpiada Przedszkolna 

8 czerwca w Zespole odbyła się XIV Sportowa Olimpiada Przedszkolna dla dzieci z wodzisławskich przedszkoli. Mali sportowcy zmagali się w siedmiu konkurencjach: sztafeta, skoki na piłkach, bieg ze skakanką, slalom z piłką, bieg sprawnościowy, wyścig piesków i tor przeszkód. O punkty dla przedszkoli walczyli również nauczyciele. Komisja sędziowska w składzie: Stanisława Padło, Jolanta Kutasik i Marek Przybysz po podliczeniu punktów przyznała następujące nagrody: I miejsce – puchar i złote medale zdobyło PP nr 13, II miejsce – srebrne medale dla PP nr 4, III miejsce – brązowe medale PP nr 6. Medale wręczał zastępca prezydenta Eugeniusz Ogrodnik. Uczestnicy, obok dyplomów i słodyczy, otrzymali upominki a na koniec częstowali się tortem ufundowanym przez Związek Nauczycielstwa Polskiego.