Wycieczka 6-latków do Rodzinnego Parku Atrakcji

Dziś grupa dzieci 6-letnich pojechała na wycieczkę do Rodzinnego Parku Atrakcji w Rybniku Kamieniu.Przed wyjazdem autokar został poddany kontroli przez Policję. Następnie w dobrych humorach wyruszyliśmy na wycieczkę.

Dzieci zwiedziły Park Dinozaurów oraz Bajkową Krainę. W „Dino Parku” dzieci zobaczyły wiele modeli dinozaurów naturalnej wielkości. Na miłośników dinozaurów czekało wiele atrakcji. Jedną z nich była wielka głowa żarłocznego T-rexa, do której można wejść i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Dzieci mogły zabawić się w archeologów odkopując w piaskownicy szkielet dinozaura.

W “Bajkowej Krainie” znajdują się budowle i postacie prosto z baśniowego świata. Spotkaliśmy tam Murzynka Bambo, Babę Jagę, Jasia i Małgosię, Kota w butach i inne postacie z bajek. W parku znajduje się wiele gier i urządzeń terenowych z których korzystaliśmy. Poza tym Pani dyrektor ufundowała każdemu dziecku przejazd kaczuszkową kolejką.

Wycieczka do Dino Parku i Bajkowej Krainy to niezapomniane przeżycie dla naszych przedszkolaków.


Więcej zdjęć w galerii.