Uroczyste pożegnanie przedszkola w grupie 5,6 i 6 latków

Dziś dzieci z grup 5,6-latki oraz 6-latki żegnają się z przedszkolem. Dzieci przygotowały wspólnie z wychowawczyniami piękny program artystyczny. Z przedszkolem pożegnały się wierszem, tańcem, piosenką. Był nawet balet „Jezioro Łabędzie”. Pani dyrektor podziękowała wszystkim rodzicom za kilkuletnią współpracę, życzliwość i wspieranie działań przedszkola. Podziękowania skierowała również do nauczycieli oraz pracowników przedszkola. Następnie popłynęły życzenia dla dzieci. W końcu nadszedł czas wręczenia dzieciom pamiątkowego tablo, dyplomu i upominków.

Miłym akcentem uroczystości były podziękowania od Rodziców za trud wychowania dzieci, opiekę i współpracę. Następnie odbył się uroczysty podwieczorek dzieci i spotkanie rodziców przy kawie.

To była wzruszająca uroczystość.

Zapraszamy do galerii.