Uroczyste pożegnanie przedszkola przez dzieci 5-letnie

Szczególna uroczystość dziś w przedszkolu, dzieci z grupy 5-latków żegnają przedszkole. Po wakacjach rozpoczynają naukę szkolną. Na uroczystość wspólnie z nauczycielkami przygotowały pożegnalny występ. Uroczystość rozpoczęli ojciec i córka – Pan Paweł i Tosia utworem Andrzeja Rybińskiego „Nie liczę godzin i lat”. Następnie dzieci wierszem, tańcem i piosenką żegnały się z przedszkolem. Po występie dzieci pani dyrektor podziękowała rodzicom za współpracę. Dzieciom życzyła fantastycznych wakacji i radości z pójścia do szkoły. Podziękowała również nauczycielkom prowadzącym grupę oraz pracownikom przedszkola. Następnie dzieci otrzymały pamiątkowe tablo, dyplom i upominek. Miłym zakończeniem uroczystości był uroczysty podwieczorek dzieci oraz spotkanie z rodzicami przy kawie.

Wiele wzruszenia dostarczyły nam podziękowania rodziców. Dziękujemy za te słowa i gesty.

Więcej zdjęć z tego wydarzenia w galerii.