Konkurs piosenki “Wesoła Nutka” w Bibliotece Miejskiej

W dniu 9 czerwca 2011 dziewczynki z grupy 5-6 latków ( Martyna Kurasz, Julia Chrząszcz, Kinga Małysa, Natalia Brzozowska, Kornelia Musiolik) wzięły udział w III konkursie piosenki przedszkolnej „Wesoła Nutka”. Dziewczynki pięknie zaśpiewały piosenkę pt. „Skrzaty” a ich stroje wzbudziły wielkie zainteresowani.

Z grupy 3-latków Julia Musik i Martyna Karbowiczyn zaśpiewały piosenkę „Mniam, mniam, mniam słodką mamę mam” Arki Noego.

Wszystkie przedszkolaki były doskonale przygotowane do występów i pięknie zaprezentowały się na scenie. Dlatego też jury wszystkim uczestnikom przyznało równorzędne pierwsze miejsce! Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze.

Występ dzieci z grupy 5,6-latki.

Nagrodzone 5,6-latki

Nagrodzone 5,6-latki

Występ dzieci 3-letnich.

Nagrodzone 3-latki.