Wycieczka do Dino Parku

Dziś dzieci z grupy 5,6 i 6 – latków wyjechały na wycieczkę do Dino Parku. Park Dinozaurów jest jedną z wielu atrakcji jakie znajdują się na terenie Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji POD ŻAGLAMI. Bezpośredni kontakt z prehistorycznymi gadami na długo utkwi w pamięci wszystkich dzieci. W ośrodku jest ponad trzydzieści dinozaurów, mniejszych, większych, nie brakuje olbrzymów. W Dino Parku znajdują się również okazy poruszające się i wydające dźwięki. Dilofozaur który atakuje wszystkich zimnym prysznicem oraz ujeżdżanie młodego apatozaura to dodatkowe atrakcje. Jedną z wielu atrakcji Dino Parku jest wielka głowa żarłocznego T-rexa do której można wejść i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Dzieci mogły zabawić się w archeologów odkopując w piaskownicy szkielet dinozaura.

Po zwiedzeniu Dino Parku z przewodnikiem był czas na posiłek i zabawy na placu zabaw na terenie ośrodka. Wycieczka była bardzo udana, dzieci dobrze spędziły czas i były zadowolone.