Udział w Projekcie “Przedszko-lalki na bis”.

W miesiącu kwietniu dzieci z grupy 6-latków uczestniczą w WCK w projekcie PRZEDSZKO-LALKI NA BIS. Jest to projekt dofinansowany z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dzieci nasze oraz z PP nr 6, PP nr 8 i osoby niepełnosprawne Ośrodka z Gorzyc biorą udział w warsztatach plastycznych, muzycznych i teatralnych prowadzonych przez aktorów z Teatru Banialuka z Bielska -Białej . Pod kierunkiem specjalistów przygotowują przedstawienie teatralne pt.” Ach jak piękna jest Panama”, które zostanie zaprezentowane 17.05.2010 o godz. 17.00 na deskach WCK. Zajęcia te sprawiają dzieciom wiele radości, zadowolenia. Dzięki tym spotkaniom przedszkolaki mają możliwość poznania etapów powstawania przedstawień teatralnych, współpracują z innymi dziećmi w celu tworzenia przedstawienia a także stają  się “prawdziwymi aktorami”.

wychowawczyni Ala Szymanowska