6-latki w bibilotece osiedlowej

Dzieci z grupy 6-latków 11.03.2010r wraz nauczycielką udały się na wycieczkę do Biblioteki  mieszczącej się w niedalekiej odległości od przedszkola, która zmieniła swoją siedzibę i znajduje się w Szkole Podstawowej nr 10.Wszyscy spotkaliśmy  się z ciepłym i życzliwym powitaniem. We wnętrzu biblioteki,  zawierającym  oczywiście różnorodne książki i czasopisma zauważyliśmy od razu  ciekawe kompozycje dekoracyjne, a dodatkowo piękne wnętrze przyciąga czytelnika zarówno małego jak i dorosłego. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z  magicznym dla nich miejscem. Wizyta przedszkolaków w bibliotece urozmaicona była dodatkowo opowieścią o Franklinie i jego wizytą w szkole. Pani z biblioteki oprowadziła dzieci po kolejnych stacjach, które nazywały się  Przygoda, Bajka, Poezja, Fantastyka itp. Było mnóstwo radości, śmiechu i zabawy. Dzieciom spodobała  się przygoda z książką w bibliotece,  w której jak się okazało można się  świetnie bawić oraz ciekawie spędzić czas.

Następna nasza wizyta odbędzie się 22.03.2010 Już nie możemy się doczekać!!!