Zimowe zawody sportowe , pt. ” Z górki na pazurki”.

W dniu 12.02.2010 r. pod czujnym okiem wychowawczyń, odbyły się zimowe zawody sportowe , których uczestnikami były dzieci 5, 6 letnie (Krasnalki) i 6 letnie (Kaczuszki). Na czas zawodów rywalizujące ze sobą drużyny, przyjęły nazwy: ” Sikorek” i ” Gilów”. Nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji , czuwały wychowawczynie: Katarzyna Kocerba i Klaudia Sieniawska, które przyznawały punkty w postaci sylwet ” Gilów ” i ” Sikorek”. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe emblematy i cukierki dla osłody :).
Celem przeprowadzonych zawodów było: Uaktywnienie wszystkich dzieci poprzez tworzenie radosnej atmosfery zabaw; kształcenie umiejętności kontaktu i współpracy z grupą oraz zaspokojenie potrzeby ruchu w sposób społecznie akceptowany.
Myślimy, że cele zostały pomyślnie zrealizowane o czym świadczą radosne i pełne zadowolenia twarze dzieci .