Akcja – Książka dla szpitala

Inicjatywa zrodziła się jako towarzyszka akcji Cały szpital czyta dzieciom.Tylko, żeby czytać, potrzebne są…… książki.
Dzieci z grup 5 – latków oraz 6-latków wraz ze swymi paniami po raz kolejny włączyły  się do tej akcji .
W dniach od 14 – 16.12.2009 na terenie naszego przedszkola została przeprowadzona zbiórka książeczek, gier, pluszaków dla małych pacjentów szpitala. Następnie pani Ala wraz z 6 – latkami dary te przekazała na ręce siostry przełożonej Wodzisławskiego Oddziału Dziecięcego .
Zaangażowanie dzieci i rodziców w tej akcji było naprawdę bardzo duże – dzieci przyniosły wiele pięknych książek, zabawek pluszowych za które bardzo dziękujemy i które z pewnością sprawiły chorym dzieciom wiele radości. Dziękujemy za dobre serca!!!