Andrzejkowe wróżby

26 listopada w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie andrzejkowe dzieci 6-letnich. Celem spotkania było: zapoznanie dzieci ze zwyczajami i tradycjami andrzejkowymi, poznawanie i podtrzymywanie tradycji ludowych, integracja dzieci, nawiązanie bliższych kontaktów z kolegami, wspólne uczestniczenie w imprezie oraz wyzwalanie uczucia radości w trakcie wspólnych zabaw i wróżb.

Były wróżby takie jak: ? Wróżba z monetą?, ?Co mówią gwiazdy??, ?Wyścig butów?. Najważniejszą wróżbą było oczywiście lanie wosku, które dzieciom bardzo się podobało.
Pomiędzy wróżami odbywały się zabawy integracyjne takie jak: ?Wszyscy są witam was?, ?Czarowanie??oraz tańce. Na zakończenie spotkania odbył się słodki poczęstunek.

To była SUPER zabawa !!!