XII Sportowa Olimpida Przedszkolna

3 czerwca już po raz 12 odbyła się Sportowa Olimpiada Przedszkolna. Tym razem odbyła się w Zespole Szkolno ? Przedszkolnym Nr 1 w Zawadzie. Organizatorem był ZSP nr 1 i Wydział Edukacji Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego. W rywalizacji wzięło udział 16 przedszkoli.

Nasze przedszkole reprezentowała drużyna w składzie: Ania Bogusz, Martyna Tuleja, Wiktoria Lapczyk, Adam Czarnecki, Dawid Krzyżanowski, Łukasz Bielawski pod wodzą Pani Kasi. Zawodnicy brali udział w konkurencjach sportowych tj: sztafeta, slalom, skok na piłce, jazda na hulajnodze, tor przeszkód, toczenie piłki kijem hokejowym. Dla opiekunów drużyn konkurencją był wyścig na skakance a następnie włożenie palcami stóp woreczków do pojemnika. Nasza wspaniała drużyna zajęła zaszczytne III miejsce. Dzieci stanęły na podium i otrzymały brązowe medale. Gratulujemy!

Zapraszamy do Galerii.