Uroczystość zakończenie przedszkola

Dziś nadszedł dzień pożegnania się dzieci 6-letnich z przedszkolem. Dzieci odświętnie ubrane i licznie przybyli Rodzice świadczą o ważności tej uroczystości. Dzieci 6-letnie z obu grup przygotowały wspólny Program artystyczny, którym pożegnały się z przedszkolem, swoimi Paniami i kolegami. Występ dzieci zawierał wiele elementów humorystycznych, które sprawiły, że wszyscy świetnie się bawili. Po części artystycznej nastąpiła część oficjalna podczas której dzieci otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola, książki oraz pamiątkowe tablo. Następnie Pani dyrektor podziękowała Rodzicom za współpracę i podejmowanie działań na rzecz naszego przedszkola, a rodzicom szczególnie zaangażowanym wręczyła dyplomy i symboliczną różyczkę.