Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty

“Jedna jest miłość, która nie liczy na wzajemność,

nie szczędzi ofiar, płacze i przebacza

odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska”

W dniach 26-27.05.2009r. w naszym przedszkolu odbywały się wyjątkowe uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty. Tradycją naszego przedszkola jest zapraszanie również tatusiów na uroczystość pomimo, że ich święto jest później. To rodzinne świętowanie to okazja do bycia razem dzieci i rodziców. Dzieci  z wychowawczyniami przygotowały dla gości atrakcyjne programy artystyczne /wiersze, piosenki, tańce/a grupy najstarsze 6, 5-6latki wspólnie wystawiły inscenizację humorystycznej bajki “Dwa Kapturki”. Nie zabrakło wzruszeń na twarzy rodziców, uśmiechu i radości. Były również zabawy integracyjne dzieci i rodziców, wspólne tańce oraz prezenty wykonane przez dzieci. To były wyjątkowe chwile.

Zapraszamy do Galerii- tam znajdziecie więcej zdjęć z uroczystości.