Tytuły ?Przyjaciele Natury? przyznane!

50 tysięcy dzieci z prawie 750 przedszkoli wzięło udział w programie ?Przyjaciele Natury?!
Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole, zrealizowało program i sporządziło Raport z przeprowadzonych działań i otrzymało tytuł ?Przyjaciele Natury?! , który będzie potwierdzony Certyfikatem. Program odbył się pod honorowym patronatem Ministerstwa Środowiska i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Przedszkole wkrótce otrzyma Certyfikat potwierdzający tytuł, dodatkowe materiały edukacyjne oraz drobne upominki i dyplomy dla dzieci.

Dzieciom, nauczycielom i rodzicom dziękujemy serdecznie za udział w programie ?Przyjaciele Natury? oraz za ogromne zaangażowanie w przeprowadzone działania.Serdecznie gratulujemy wszystkim przedszkolakom i ich nauczycielom.