Kwitnące drzewko ?Dobrych Uczynków?.

Dzieci 5-6 letnie po raz drugi wzięły udział w akcji Fundacji Arka ?5 Dzień Dobrych Uczynków?, który przypadał 19 maja. Przez dwa tygodnie, do szklanej butelki opatrzonej życzliwą informacją skierowaną do rodziców, zbierały groszowe monety. Uzbierano kwotę 21 złotych i 55 groszy. Postanowiono, że pieniądze zostaną przeznaczone na zakup ozdobnego drzewka. Podczas ?5 Dnia Dobrych Uczynków? dzieci uroczyście przystąpiły do sadzenia kwitnącego drzewka Hibiscusa. Chętnych do wykopania dołka nie brakowało, pomimo że łopata wcale nie była taka lekka. Dzięki pracy wielu chętnych dzieci nowe drzewko pojawiło się w przedszkolnym ogródku. Przedszkolacy zrobili dobry uczynek dla środowiska i dla samych siebie. To małe drzewko będzie także pamiątką ich pobytu w przedszkolu i przykładem troski o przyrodę dla młodszych kolegów.