Wizyta w gabinecie stomatologa.

19 lutego dzieci z grupy 3,4-latków odwiedziły gabinet stomatologiczny w pobliskiej Przychodni Osiedlowej. Oczekujący na przedszkolaków lekarz stomatolog okazał się bardzo miłym i sympatycznym panem, cierpliwie demonstrującym dzieciom instrumenty  i aparaturę znajdującą się w gabinecie. Chętne dzieci mogły posiedzieć na fotelu, pobawić się ssakami i pomanipulować przyciskami na konsoli. Pan doktor “patrzył” także na ząbki odważnych przedszkolaków specjalną kamerą, a dzieci oglądały je na ekranie komputera. 3,4-latki dowiedziały się też jak należy dbać o zęby by były zawsze czyste i zdrowe.  Na pożegnanie każdy przedszkolak obiecał zaprzyjaźnionemu już panu doktorowi, że będzie często czyścił swoje zęby. W prezencie wszystkie dzieci otrzymały pastę do mycia zębów.