Konkurs ekologiczny ?Zbieramy makulaturę- oszczędzamy lasy?

Przedszkole bierze udział w konkursie ekologicznym ?Zbieramy makulaturę- oszczędzamy lasy?. Konkurs organizowany jest pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie. Akcja polega na zbiórce makulatury w placówkach oświatowych i trwa do 15 maja 2009r. Ogłoszenie wyników nastąpi 11 czerwca 2009r.
Konkurs przeprowadzony jest w kategoriach:najlepsze przedszkole, najlepszy przedszkolak.
Nagrodzone zostaną 3 najlepsze przedszkola i 3 najlepszych przedszkolaków, którzy zebrali największą ilość makulatury /nagroda rzeczowa/.
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym konkursie.
Chętni do udziału w akcji proszeni są o przynoszenie podpisanej makulatury  /imię i nazwisko dziecka/ i dostarczenie do grupy do której uczęszcza dziecko.